Dobry niemiecki w Twojej Firmie - "Kundenservice auf Deutsch"

KURS W CZERWCU

We wtorek 6. czerwca 2017 zaczyna się w impn/GermanClub kurs "Kundenservice auf Deutsch". Zajęcia będą się odbywać w cztery wtorki czerwca od 19.15 do 21.15 i będą prowadzone przez niemieckiego Muttersprachlera z kierunkowym wykształceniem i praktycznym doświadczeniem w pracy z klientem. Podczas spotkań poćwiczysz praktycznie i udoskonalisz swój niemiecki oraz dowiesz się:
- co jest dla niemieckiego klienta ważne
- jak profesjonalnie radzić sobie w trudnych sytuacjach
- jakich słów i zwrotów używać (lub nie używać!), żeby nie eskalować konfliktów
- jak dbać o swój komfort psychiczny
- i nabędziesz wiele innych praktycznych umiejętności, które zredukują Twój stres ułatwią Ci kontakt z niemieckim klientem.
 
Koszt: 345 zł / os w tym materiały. Grupa maksimum sześcioosobowa. Zgłoś się już teraz lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dowiedz się więcej!

________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Mając świadomość, jak ważny jest dla Twojej Firmy kontakt z Klientem oraz biorąc odpowiedzialność za jakość naszych szkoleń oferujemy intensywne szkolenia, podczas których w krótkim czasie profesjonalnie doszlifujemy język niemiecki Twoich Pracowników na wszystkich poziomach językowych, nauczymy ich, jak poprawnie i swobodnie rozmawiać przez telefon, pisać maile, etc.

Szkolenie może odbywać się w Twojej Firmie lub w siedzibie Instytutu Mówienia Po Niemiecku w centrum Krakowa, Al. Krasińskiego 6, a jego program ustalimy szczegółowo z Tobą, by oprócz ogólnych zasad obowiązujących w krajach niemieckojęzycznych uwzględniał, wprowadzał i automatyzował procedury i słownictwo specyficzne dla danej dziedziny.  

Gwarantowany efekt naszego kursu to swobodna i poprawna językowo oraz kulturowo komunikacja po niemiecku podczas rozmów telefonicznych i w korespondencji, jak również w kontaktach bezpośrednich. Twój Klient z pewnością także zauważy różnicę!

Zajęcia prowadzone są przez trenerów komunikacji w języku niemieckim, którzy posiadają potwierdzone polskimi i niemieckimi certyfikatami kwalifikacje oraz doświadczenie zdobyte podczas wieloletniego pobytu i działalności zawodowej w Niemczech, stale utrzymują kontakt z językiem niemieckim i z niemiecką kulturą, władają perfekcyjnym niemieckim i dzięki skutecznym, bo podbudowanym naukowo i potwierdzonym empirycznie metodom nauczania niezawodnie poprawiają w praktyce językowe i zawodowe kompetencje.