GermanClub

Od 6. września 2021 wznawiamy stacjonarną działalność GermanClub, która została zawieszona ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Zapraszam na spotkania w poniedziałki i czwartki od 19:30 do 20:30.

Tematy spotkań (poziom dostosuję do umiejętności uczestników, od A2 do C2, obiecuję brak stresu i dużo korzyści!) będą bardzo różne, akcenty będą rozłożone mniej więcej w następujący sposób: 

-  czwartki - ciekawostki o języku niemieckim, quizy, pytania i odpowiedzi z dziedziny Alltagsdeutsch, psychologia, zdrowie psychiczne, testy osobowości, treningi motywacyjne etc.

poniedziałki - wiedza i nauka, polityka i filozofia, ekonomia i ekologia, ciało i umysł, literatura i wydarzenia kulturalne

Zainteresowani mogą nabyć:

- semestralną legitymację członkowską GermanClub: 980 zł za semestr 5 miesięcy;

- miesięczną legitymację GermanClub: 220 zł miesięcznie;

- jednorazowy bilet wstępu w cenie 40 zł, płatny na miejscu lub na konto impn/GermanClub 12 1950 0001 2006 0356 7825 0002 (biletem wstępu jest dowód wpłaty).

Zgłoszenia na poszczególne pojedyncze spotkania proszę zgłaszać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnikom regularnych kursów w impn/GermanClub przysługuje 50% zniżki!

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE; "Schnupperstunde" to przecież zjawisko w Niemczech bardzo popularne :)

Regulamin GermanClub  

GermanClub to dla osób uczących się języka niemieckiego miejsce, w którym mogą w praktyce zastosować i rozwinąć umiejętności zdobyte w szkołach i na kursach, a dla znających ten język – źródło niemieckojęzycznych książek, czasopism i filmów, dla wszystkich zaś - miejsce inspirujących spotkań z językiem niemieckim i ciekawymi ludźmi podczas wieczorów klubowych i innych wydarzeń w impn/GermanClub. wskazany poziom znajomości języka niemieckiego - od A2 wzwyż! 

 

PRAWA I PRZYWILEJE CZŁONKA GERMANCLUB:

Każdy Członek GermanClub może:

- korzystać z książek, czasopism, filmów, używać ich na miejscu bez ograniczeń podczas wieczorów klubowych oraz pożyczać do domu w ilości jeden film i jedna książka w miesiącu;

- korzystać nieodpłatnie z kopiarki, drukarki i skanera w GermanClub;

- proponować tematy spotkań, aktywnie uczestniczyć w ich przygotowaniu oraz prezentować własne materiały;

- uczestniczyć w kursach uzupełniających i innych odpłatnych wydarzeniach w impn/GermanClub typu "Niemiecki w kuchni", prelekcjach, wykładach etc, odbywających się poza godzinami otwarcia GermanClub (oprócz regularnych kursów językowych!) z 20 % zniżką.

 

OBOWIĄZKI:

Obowiązki Członka GermanClub to: rozmawiać po niemiecku, dużo pytać i opowiadać, dobrze się w impn/GermanClub czuć i starać się, by i inni też dobrze się czuli :)

Ponadto Członek GermanClub powinien zwracać pożyczone materiały w niepogorszonym stanie i terminowo lub informować o ich uszkodzeniu i ew. przedłużeniu terminu wypożyczenia.