GermanClub

WKRÓTCE NOWA PROPOZYCJA TERMINÓW I ZASAD UCZESTNICTWA!

Regulamin GermanClub  

GermanClub to dla osób uczących się języka niemieckiego miejsce, w którym mogą w praktyce zastosować i rozwinąć umiejętności zdobyte w szkołach i na kursach, a dla znających ten język – źródło niemieckojęzycznych książek, czasopism i filmów, dla wszystkich zaś - miejsce inspirujących spotkań z językiem niemieckim i ciekawymi ludźmi podczas wieczorów klubowych* i innych wydarzeń w impn/GermanClub.

Członkiem GermanClub zostaje automatycznie każdy Student Instytutu Mówienia Po Niemiecku i ma prawo do uczestniczenia - poza regularnymi zajęciami kursowymi - w dwóch (90 minut) spotkaniach konwersacyjnych (wieczory klubowe, projekcje filmowe i wieczory literackie) w miesiącu.

Inni Zainteresowani mogą nabyć:

- roczną legitymację członkowską GermanClub: 850 zł za rok szkolny 10 miesięcy, dwa spotkania w miesiącu*;

- miesięczną legitymację GermanClub: 190 zł miesięcznie, cztery spotkania w miesiącu;

- jednorazowy bilet wstępu w cenie 60 zł**, płatny na miejscu lub na konto impn/GermanClub 12 1950 0001 2006 0356 7825 0002 (biletem wstępu jest dowód wpłaty).

 

* stałych Członków GermanClub, aktywnie uczestniczących w spotkaniach i pomagających przy ich organizacji to ograniczenie nie obowiązuje!

** dla Uczestników kursów dwa pierwsze spotkania w miesiącu nieodpłate, od trzeciego spotkania 25% zniżki!

 

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE! 

 

PRAWA I PRZYWILEJE CZŁONKA GERMANCLUB:

Każdy Członek GermanClub może:

- korzystać z książek, czasopism, filmów, używać ich na miejscu bez ograniczeń podczas wieczorów klubowych oraz pożyczać do domu w ilości jeden film i jedna książka w miesiącu;

- w razie chęci uczestniczenia w większej ilości spotkań Posiadacz legitymacji GermanClub może nabyć jednorazowe bilety wstępu z 50%-ową zniżką;

- uczestniczyć w kursach uzupełniających i innych odpłatnych wydarzeniach w impn/GermanClub typu "Niemiecki w kuchni", prelekcjach, wykładach etc, odbywających się poza godzinami otwarcia GermanClub (oprócz regularnych kursów językowych!) z 10% zniżką.

 

OBOWIĄZKI:

Obowiązki Członka GermanClub to: rozmawiać po niemiecku, dużo pytać, dobrze się w impn/GermanClub czuć i starać się, by i inni też dobrze się czuli :)

Ponadto Członek GermanClub powinien zwracać pożyczone materiały w niepogorszonym stanie i terminowo lub informować o ich uszkodzeniu i ew. przedłużeniu terminu wypożyczenia.