GermanClub

Stacjonarna działalność GermanClub została zawieszona ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Zapraszam na czwartkowe spotkania online (początek o 17:45), podczas których w kameralnym gronie między innymi omawiamy po niemiecku aktualne wydarzenia w kraju i na świecie. 

 

Regulamin GermanClub  

GermanClub to dla osób uczących się języka niemieckiego miejsce, w którym mogą w praktyce zastosować i rozwinąć umiejętności zdobyte w szkołach i na kursach, a dla znających ten język – źródło niemieckojęzycznych książek, czasopism i filmów, dla wszystkich zaś - miejsce inspirujących spotkań z językiem niemieckim i ciekawymi ludźmi podczas wieczorów klubowych i innych wydarzeń w impn/GermanClub. wymagany poziom znajomości języka niemieckiego - od A2 wzwyż! 

 

Planowane są tematyczne spotkania na każdy dzień tygodnia w godzinach od 18.00 do 19.30 i dłużej:

poniedziałki - psychologia, zdrowie psychiczne, testy osobowości, treningi motywacyjne etc.

wtorki - wieczór z książką, wiedza o wydarzeniach kulturalnych, literatura niemieckojęzyczna 

środy - gramatyka języka niemieckiego, quizy, pytania i odpowiedzi z dziedziny Alltagsdeutsch 

czwartki - wiedza i nauka, polityka i filozofia, ciało i umysł 

piątki - film i muzyka 

 

Zainteresowani mogą nabyć:

- semestralną legitymację członkowską GermanClub: 1200 zł za semestr 5 miesięcy, dowolna ilość spotkań w miesiącu;

- miesięczną legitymację GermanClub: 200 zł miesięcznie, cztery dowolne spotkania w miesiącu;

- jednorazowy bilet wstępu w cenie 60 zł, płatny na miejscu lub na konto impn/GermanClub 12 1950 0001 2006 0356 7825 0002 (biletem wstępu jest dowód wpłaty).

 

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE! 

 

PRAWA I PRZYWILEJE CZŁONKA GERMANCLUB:

Każdy Członek GermanClub może:

- korzystać z książek, czasopism, filmów, używać ich na miejscu bez ograniczeń podczas wieczorów klubowych oraz pożyczać do domu w ilości jeden film i jedna książka w miesiącu;

- korzystać nieodpłatnie z kopiarki, drukarki i skanera w GermanClub;

- proponować tematy spotkań, aktywnie uczestniczyć w ich przygotowaniu oraz prezentować własne materiały;

- uczestniczyć w kursach uzupełniających i innych odpłatnych wydarzeniach w impn/GermanClub typu "Niemiecki w kuchni", prelekcjach, wykładach etc, odbywających się poza godzinami otwarcia GermanClub (oprócz regularnych kursów językowych!) z 10% zniżką.

 

OBOWIĄZKI:

Obowiązki Członka GermanClub to: rozmawiać po niemiecku, dużo pytać, dobrze się w impn/GermanClub czuć i starać się, by i inni też dobrze się czuli :)

Ponadto Członek GermanClub powinien zwracać pożyczone materiały w niepogorszonym stanie i terminowo lub informować o ich uszkodzeniu i ew. przedłużeniu terminu wypożyczenia.